KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9658532
nr 965 8532
Etsningar
+ litografier, diverse, bland annat Tallberg
Kondition: skadad, Lösa blad
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juni 2015
kl 19:35:47
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)