KONST / Litografier / Färglitografi 12044054
nr 1204 4054
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 51/250. Motivet: 86x62 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:50:20
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin