KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9895003
nr 989 5003
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), waitress, signerad, motivet: 47x37, skadat glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:46:59
1.100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
6
1.800 kr
6
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
6
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold