KONST / Litografier / Färglitografi 8641454
nr 864 1454
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi , Pierre Olofsson (1921-1996), signerad, 3/99, bladets mått: 40x30
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 9 december 2013
kl 20:36:09
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson