MISCELLANEOUS / Toys / Rocking horse 11299238
nr 1129 9238
ROCKING HORSE
wood, length: 155 cm, height: 97 cm, wear, damages.
Trä, längd: 155 cm, höjd: 97 cm
Condition: slitage, skador
3000
SEK 3800
Monday September 18 2017
at 20:36:16
2.400 kr
3.600 kr
2.800 kr
3.000 kr (Robot)