ART / Lithographs / Litograph 7832630
nr 783 2630
Roman Scheidl
(f. 1949), Österrike
Roman Scheidl, 22/60, subject size: 20x20,
LITOGRAPH (F), Roman Scheidl, 22/60, motivets mått: 20x20
Roman Scheidl, painter, born 1949.
SEK 350
Monday October 15 2012
at 19:42:45
100 kr
200 kr
300 kr