FURNITURE / Tables / Table 6057264

nr 605 7264

TABLE

with drawer, 19th century, length: 57, width: 41, height: 69, wear.

med låda, 1800-tal, längd: 57, djup: 41, höjd: 69

Condition: slitage

100

SEK 400

Monday October 19 2009
at 19:09:36