ART / Oil paintings / Oil painting 8012272
nr 801 2272
OIL PAINTING
Hans Schulze - Berlin, swans, 40 x 49, wear, damages.
Hans Schulze - Berlin, Svanar, 40 x 49
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday January 14 2013
at 20:56:31
350 kr
500 kr
450 kr
600 kr