KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8192331
nr 819 2331
Uno Lindberg, -43, Blomsterstilleben, 56 x 46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:26:27
8/4 19:21:27