ART / Lithographs / Litograph 8906009
*
nr 890 6009
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Skogsbacke, signerad 63/360, 55x74,
LITOGRAPH (F), Thage Nordholm (1927-1990), Skogsbacke, signerad 63/360, 55x74
Droit De Suite
Estimate:
500
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday April 28 2014
at 18:00:44
- Bid history
Time
Bidder
Bid
27/4 13:58:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier skogsbacke svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
6778 LITOGRAPH IN C..
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. PT, signed, VÃ¥..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
12 jan at 18:36
*
Thage Nordholm
nr 890 6009
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), Skogsbacke, signerad 63/360, 55x74,
LITOGRAPH (F), Thage Nordholm (1927-1990), Skogsbacke, signerad 63/360, 55x74
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 300 |
| Auction date: |
Monday April 28 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 27/4 13:58:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier skogsbacke svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
6778 LITOGRAPH IN C..
Thage Nordholm (1927-1990), Sweden. PT, signed, VÃ¥..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
12 jan at 18:36



