KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 9133040
nr 913 3040
Gravyrer
4 st, 1820-tal, handkolorerade, 23x17 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:32:19
16/9 21:45:46
22/9 18:27:19
400 kr