ÖVRIGT / Diverse / Tidningsställ 16773699
nr 1677 3699
Tidningsställ
1940-tal, trä, mässing med bladdekor i koppar. Längd: 37 cm, höjd: 36 cm
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:08:35
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
6
350 kr