ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 9556592

nr 955 6592

Gunghäst

Sekelskifte, längd: 90 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 april 2015
kl 20:39:44