MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 10403260

nr 1040 3260

Serveringsvagn

1950-tal, mahogny, längd: 71 cm, höjd: 58 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 maj 2016
kl 18:58:23