KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823345
nr 1482 3345
Oidentifierad konstnär, hus vid vattendrag. Signerad. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:43:11
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr