ART / Lithographs / Färglitografi 9282243
nr 928 2243
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Franco Costa (b. 1934), "Farö Bridge", 34/50, 1985, sheet: 50x70,
Färglitografi , Franco Costa (f. 1934), "Farö Bridge", 34/50, 1985, bladets mått: 50x70
Franco Costa, born 1934, Italian painter.
1000
SEK 100
Monday December 1 2014
at 19:17:03
25/11 23:16:35