KONST / Litografier / Färglitografi 17537045

nr 1753 7045

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 157/290, mm;21x50 cm, yttermått inklusive ram: 46x75 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:10:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström