KONST / Litografier / Färglitografi 9546452

nr 954 6452

Färglitografi

Signerad, Paris, 56/190, motivet: 55x45

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 april 2015
kl 19:03:04

12/4 23:24:20 1      Vinnande bud