MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Serveringskärl 4482026
nr 448 2026
Serveringskärl
Lenght: ()
Jens Qvistgaard Dansk Designs 1950-tal, två röda emaljerade serveringskärl, längd 36 cm, märkta under, slitage
300
SEK 300
Monday January 29 2007
at 16:00:01
8/1 17:13:50
- Thema-auction