MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Serveringskärl 4482026

nr 448 2026

Serveringskärl

Lenght: ()

Jens Qvistgaard Dansk Designs 1950-tal, två röda emaljerade serveringskärl, längd 36 cm, märkta under, slitage

300

SEK 300

Monday January 29 2007
at 16:00:01

8/1 17:13:50 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Jan 29

50-tal

"Terma" och "Spisa Ribb" (1955

Read more about 50-tal