ART / Lithographs / Litograph 13803368
nr 1380 3368
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signerad ej numrerad, Fredmans Epistel. Subject: 42x28, yttermått inklusive ram: 61x46,
LITOGRAPH, Signerad ej numrerad, Fredmans Epistel. Motivet: 42x28, yttermått inklusive ram: 61x46 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 1100
Monday February 22 2021
at 20:29:48
1.000 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr (Robot)