GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urns 7014387

nr 701 4387

URNS

one pair, med hänklar, France, height: 37, en med skadad fot.

1 par, med hänklar, Frankrike, höjd: 37

Condition: slitage, skador, lagningar

SEK 100

Monday June 6 2011
at 18:49:00

5/6 23:37:30 1      Vinnande bud