GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urns 7014387
nr 701 4387
URNS
one pair, med hänklar, France, height: 37, en med skadad fot.
1 par, med hänklar, Frankrike, höjd: 37
Condition: slitage, skador, lagningar
SEK 100
Monday June 6 2011
at 18:49:00
5/6 23:37:30