GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 8873730
nr 887 3730
Matservis
ca 60 del. Brown-Westhead, Moore & Co. England
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:02:56
12/4 14:03:23
600 kr
14/4 14:54:38