Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13724355



*

nr 1372 4355


MIXED MEDIA

Erik Axel Liss Sidén, "Skepp som mötas", signed. Subject: 42x29,


Erik Axel Liss Sidén, "Skepp som mötas", Signerad. Motivet: 42x29 cm


Droit De Suite

Yes

Withdrawn

Auction date:

Monday January 18 2021
at 20:11:28


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik erik axel liss sidén vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:32
  • 6382 WATERCOLOUR
    Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signed...//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 20:04
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:10




Ladda ner broschyr