KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102134
nr 1710 2134
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, ”Klöver Dam”. Signerad. Proveniens: Casino Cosmopol. Olja på duk, 100x160 cm, yttermått inklusive ram: 118x178 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
18.000 kr
Såld:
25.500 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:17:38
19.000 kr
20.000 kr
23.000 kr
22.000 kr
22.500 kr (Budbetjänt)
25.000 kr
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer