KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14927393

nr 1492 7393

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålningar, 5 st. Signerade. Olja på pannå, 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 25x27 - 32x40, yttermått inklusive ram: 42x50 cm

måndag 26 september 2022
kl 18:06:37

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud