BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 9042138
nr 904 2138
Ljusstakar
Ett par, Silver, Birmingham, höjd: 9
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 20:43:14
3/8 12:38:52
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver