KONST / Litografier / Färglitografi 15482150
nr 1548 2150
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 3/200. Färglitografi, bildmått: 74x54 cm, yttermått inklusive ram: 77x57 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:38:03
16/6 07:45:46
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer