KONST / Litografier / Färglitografi 10302070

nr 1030 2070

Michel Delacroix

(f. 1933), Frankrike

Färglitografi, Michel Delacroix (f. 1933). EA-upplaga, Paris, signerad, motivet: 49x58

Michel Delacroix, fransk målare född 1933.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 april 2016
kl 18:00:45

Michel Delacroix

Läs mer om Michel Delacroix