FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Sideboard 9355516
nr 935 5516
SIDEBOARD
oak, length: 136 d 50, height: 97, wear, damages.
ek, längd: 136 d 50, höjd: 97
Condition: slitage, skador
1000
SEK 100
Monday January 19 2015
at 18:51:40
19/1 12:13:00
SIDEBOARD
Condition: slitage, skador
nr 935 5516
SIDEBOARD
ek, längd: 136 d 50, höjd: 97
Condition: slitage, skador
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 100 |
Monday January 19 2015 |
19/1 12:13:00 | 1 | Vinnande bud |