FURNITURE / Sofas / Sofa 9401351
nr 940 1351
SOFA
IKEA, Kardinal, 1960/1970-tal, etikettmärkt, skinn, längd: 210, Kraftigt bruksslitage, skador.
IKEA, Kardinal, 1960/1970-tal, etikettmärkt, skinn, längd: 210
Condition: Kraftigt bruksslitage, skador
1000
SEK 600
Monday February 9 2015
at 18:13:27
9/2 18:08:27