KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Parti grafik 16108004
nr 1610 8004
Parti grafik
modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, litografier, bildmått
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:11:28
100 kr
1.100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr