KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165294
nr 1616 5294
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsningar, 5 st + 1 st färglitografi, Yttermått inklusive ram: 28x21-33x47 cm. Signerad
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:48:41
29/4 17:45:45