KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 4253582
*
nr 425 3582
Etsningar
6+1 st, Disney
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 september 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 12:56:11
1
400 kr
26/8 20:00:24
2
400 kr
26/8 20:00:49
2
500 kr
28/8 15:46:31
3
500 kr
28/8 15:48:20
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:28
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:33
-
6053 Etsning
Pål Svensson. Signerad, numrerad 22/40. Bladets må..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:19
-
6006 Etsning
Pelle Havne (1893-1935), Hästar. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:10
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:05
-
6572 Kopparstick
Kolorerat, ”Gross-Horn”, 1800-tal. Bildmått: 29x34..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:57
*
Etsningar
nr 425 3582
Etsningar
6+1 st, Disney
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 550 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 september 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/8 12:56:11 | 1 | 400 kr |
| 26/8 20:00:24 | 2 | 400 kr |
| 26/8 20:00:49 | 2 | 500 kr |
| 28/8 15:46:31 | 3 | 500 kr |
| 28/8 15:48:20 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:28 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:33 -
6053 Etsning
Pål Svensson. Signerad, numrerad 22/40. Bladets må..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:19
-
6006 Etsning
Pelle Havne (1893-1935), Hästar. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:10 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:05 -
6572 Kopparstick
Kolorerat, ”Gross-Horn”, 1800-tal. Bildmått: 29x34..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:57



