GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 7884327

nr 788 4327

Lockurnor

3 st, 1800-tal, höjd: 36-40

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 19:47:51