KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824505

nr 1382 4505

Stig Hernborg, Sommarsöndag. Signerad, daterad 1971. Olja på duk, 64x80, yttermått inklusive ram: 69x84 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:34:36