KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15249454
nr 1524 9454
Acke Åslund
(1881-1958), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 46, Plöjning. Bildmått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:50:50
200 kr
400 kr
Acke Åslund
Läs mer om Acke Åslund