ART / Etchings etc / Etching 13724001
nr 1372 4001
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Signed, numrerad, HC II/VIII, Haskel 187. Subject: ca 37, 5x48 cm. Sheet: 50x63 cm, unframed,
ETCHING, Signerad, numrerad, HC II/VIII, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad
SEK 300
Monday January 18 2021
at 18:58:39
15/1 14:27:01
18/1 14:11:08
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander