ART / Etchings etc / Etching 13724001

nr 1372 4001

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Signed, numrerad, HC II/VIII, Haskel 187. Subject: ca 37, 5x48 cm. Sheet: 50x63 cm, unframed,

ETCHING, Signerad, numrerad, HC II/VIII, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad

Yes

SEK 300

Monday January 18 2021
at 18:58:39

15/1 14:27:01 1      Vinnande bud
18/1 14:11:08 1      justering av budtak

  • Artist/Designer

Pär Gunnar Thelander

Read more about Pär Gunnar Thelander