KONST / Litografier / Färglitografier 11554134
nr 1155 4134
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad och numrerad 138/275, Uppsalamotiv, ca 46x62
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 januari 2018
kl 20:58:57
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist