FURNITURE / Tables / Coffee table 7245574

nr 724 5574

COFFEE TABLE

med rottinghylla, 1960s, length: 145, width: 61, height: 54, wear.

med rottinghylla, 60-tal, längd: 145, djup: 61, höjd: 54

Condition: slitage

SEK 100

Monday November 7 2011
at 18:17:50

7/11 01:07:55 1      Vinnande bud