KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546062

nr 1354 6062

Hans Bellmer

(1902-1975), Tyskland

Etsning, Signerad, numrerad 34/80. Motivet: 32x23 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:03:20

Hans Bellmer

Läs mer om Hans Bellmer