KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108347
*
nr 1610 8347
Blandteknik
Markus Kasemaa (1972). Signerad, daterad 1994, komposition. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 18:42:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 18:23:08
1
1.000 kr
1/4 18:26:07
2
1.100 kr
1/4 18:27:49
1
1.200 kr
1/4 18:28:55
2
1.300 kr
1/4 18:34:29
1
1.400 kr
1/4 18:34:52
1
Vinnande bud
1/4 18:37:10
2
1.500 kr
1/4 18:37:10
1
(budbetjänt)
1/4 18:39:55
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition markus kasemaa vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:14
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:28
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:55
-
5144 Blandteknik
Asien, bymotiv. Blandteknik, bildmått: 41x28 cm, y..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:13
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:04
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:40
*
Blandteknik
Läs om budbetjänten
nr 1610 8347
Blandteknik
Markus Kasemaa (1972). Signerad, daterad 1994, komposition. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 18:23:08 | 1 | 1.000 kr |
1/4 18:26:07 | 2 | 1.100 kr |
1/4 18:27:49 | 1 | 1.200 kr |
1/4 18:28:55 | 2 | 1.300 kr |
1/4 18:34:29 | 1 | 1.400 kr |
1/4 18:34:52 | 1 | Vinnande bud |
1/4 18:37:10 | 2 | 1.500 kr |
1/4 18:37:10 | 1 | (budbetjänt) |
1/4 18:39:55 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition markus kasemaa vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:14 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:28 -
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:55
-
5144 Blandteknik
Asien, bymotiv. Blandteknik, bildmått: 41x28 cm, y..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:13 -
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:04 -
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:40