FURNITURE / Tables / Coffee table 15595079
nr 1559 5079
COFFEE TABLE
med tidningshylla, 1950s, teak. Width: 75 + 2 uppfällbara klaffar om 18 cm. Width: 50 cm, height: 57 cm, wear.
med tidningshylla, 1950-tal, teak. Bredd: 75 + 2 uppfällbara klaffar om 18 cm. Djup: 50 cm, höjd: 57 cm
Condition: slitage
SEK 350
Monday August 28 2023
at 18:45:09
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)