KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277118
nr 1727 7118
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Lyckan". Olja på duk, 49x69 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:53:02
600 kr
300 kr
350 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)