KONST / Litografier / Litografi 15418205

nr 1541 8205

Curt Clemens

(1911-1947), Sverige

Litografi, Signerad, daterad -47, kaffepaus, 41x34 cm, yttermått inklusive ram: 57x50 cm

Curt Clemens, född 1911 i Stockholm, död 1947, svensk målare.

måndag 22 maj 2023
kl 18:12:57

Curt Clemens

Läs mer om Curt Clemens