FURNITURE / Tables / Writing desk 9031332
nr 903 1332
WRITING DESK
Gustavian style, mahogany, length: 115 cm, width: 55 cm, height: 76 cm, wear, damages.
Gustaviansk stil, Mahogny, längd: 115 cm, djup: 55 cm, höjd: 76 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1200
Monday July 28 2014
at 20:15:00
300 kr
800 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
Den Gustavianska stilen