FURNITURE / Sofas / Sofa 14598434

nr 1459 8434

SOFA

Eilersen. Dagbädd Längd: 200, wear, damages, stains, missfärgningar.

Eilersen. Dagbädd Längd: 200

Condition: slitage, skador, fläckar, missfärgningar

2000

SEK 100

Monday April 4 2022
at 19:33:32

4/4 10:29:14 1      Vinnande bud
4/4 19:07:36 1      justering av budtak