MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 17514449

nr 1751 4449

CARPET

oriental, konstsilke, 120x177, wear, damages.

orientalisk, konstsilke, 120x177

Condition: slitage, skador

SEK 300

Monday December 15 2025
at 20:47:06