ART / Lithographs / Portfolio 12948486
nr 1294 8486
Acke Oldenburg
(1923-2005), Sverige
PORTFOLIO, med grafiska blad, 4 st, Gösta Gierow (f. 1931), Sverige. Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Bladets mått: 80x60 cm
Acke Oldenburg, born 1923, dead 2005, Swedish painter.
1000
SEK 800
Monday December 2 2019
at 18:09:25
1/12 23:29:27
700 kr
2/12 18:04:25
Acke Oldenburg
Read more about Acke Oldenburg