KONST / Litografier / Grafiskt blad 14175170
nr 1417 5170
Grafiskt blad
Gicléetryck, Lena Vik, "Fossil 1". Signerad, numrerad 6/60. Bildmått: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: 72x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:35:20
5/9 18:27:22
100 kr
6/9 18:58:35