KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11007565
nr 1100 7565
Etsning
signerad, barn, motivet: 28x21
Utrop:
500 kr
måndag 3 april 2017
kl 18:47:49
All världens barn (Lisa Larson)